01 / 07

Зошто книга Марина Палас

Резервации едноставно, без никакви такси и во безбедна владата

Кога ќе би сакал да остане ?
П� ИСТИГНУВАЊЕ
Заминување
Approuvé
Approuvé
Approuvé

Зошто книга Марина Палас

Се наоѓа во новиот одморалиште "Yasmine Hammamet" центарот на марина, Марина Палас нуди сите удобности за удобен престој.
На архитектура која се издвојува, Марина Палас е идеално место да поминат мирно и релаксирачки одмор .

Најдобар квалитет-цена сооднос

Книга онлајн и добиете најдоброто стапка гарантира во мрежата

Нема такси за откажување или промена на резервација.

резервирањето можете да се направи <век класа = "ВЕЦ"> до полноќ во ист ден

Можете да изберете соба што најмногу ви одговара за мирен ноќ (Според достапност.

Лојалност програма, промо код, што варира помеѓу 10% и 50% намалување.

Слободен во хотелот Марина Палас!

Слободен безжична конекција низ хотелот Марина Палас (вклучувајќи соби) IDIVIDI:

Бесплатни лежалки и базенот и на плажа на хотелот Марина Палас Yasmine Hammamet чадори.

Бесплатен паркинг на располагање на сајт и Privest (без претходно Rservation).

Услуги и капацитети на хотелот Марина Палас

Главен ресторан (вклучена), релаксација бар, рецепција отворен 24h/24, Тераса, соби за непушачи, семејство соби, 5 лифтови, снимање и РЕГУЛАТИВА брзо, безбедно, греење, Соба за багаж Продавници во хотел, приватна плажа, Casa Marina (мапа) ресторан, снек бар

Околината на хотелот Марина Палас Yasmine Hammamet Тунис

Марина Марина Yasmine Hammamet Тунис: 50 метри

Медина и Картагина земјиште, Yasmine Hammamet Тунис: 500 метри

Приватна плажа на хотелот Марина Палас: 350 метри

Ефидха Hammamet Меѓународниот аеродром (ИАТА: NBE): 35 км

Меѓународниот аеродром на Тунис-Картагина (IATA кодот): 77 км

Марина Палас нуди трансфери од aroportEnfidha ouTunis Картагина
Цена: 90 денари (45 евра) секој начин
Ве молиме контактирајте не: Е-пошта: contact@marinapalace.info ouTlphone: (00216) 72244748

Храна и пијалоци
Мали ручек домување: Домување континентална ручек
Полупансион: Сместување Појадок Буфе ручек континентална Dner
Полн пансион: Сместување доручек ручек ручек Dner
All inclusive (Allinclusive) Домување Мали Dner ручек ручек Пијалоци (Бар Алин и главен ресторан)

резервација

Стандардна соба

Телевизија, телефон, клима уред, греење, туш, бања. Тоалети и WiFi се бесплатни.

Конференциска сала со 200 седишта и простор за комисиите 30 луѓе паднаа бесплатни WiFi.

Марина Палас видео

Youtube убава Vido на хотелот Марина Палас.

Приватна плажа

Приватна плажа со бесплатни кресло и чадори 350 метри од хотелот Марина Палас.

Затворен базен

Базен chauffetoute годината

Фасада на хотелот Марина Палас

Приемот на посебен шарм дава оваа прекрасна unitune пријатна атмосфера како да е дома.

Extrieure базен и базен за деца permettantde поминат романтична одмор и голем шарм.

Junior Suite

Овој пакет има простор за седење со бесплатни WiFi и 40 м.
видите повеќе слики