01 / 07

Pse libri Marina Palace

Rezervimet thjesht, pa ndonjë pagesat dhe në mënyrën e të sigurt


?
Data e mbërritjes
Data e nisjes
Approuvé
Approuvé
Approuvé

Pse libri Marina Palace

E vendosur në fshatin e ri turistik "Yasmine Hammamet" qendra e Marina, Marina Palace ofron të gjitha lehtësitë për një qëndrim të rehatshëm.
Në një arkitekturë që dallohet, Marina Pallati është vendi ideal për të kaluar një pushim të qetë dhe relaksuese .

Cool cilësi-raport çmim

id="result_box" class="" lang="en"> Libri internet dhe merrni më të mirë Shkalla e garantuar në net

Asnjë tarifë për anulimin apo ndryshimin e rezervimit.

id="result_box" class="" lang="en"> Rezervimi mund të të bëhen deri në mesnatë në të njëjtën ditë

Ju mund të zgjidhni atë që ju përshtatet dhomë për një natë paqësore (Sipas disponueshmërisë.

Programi i Besnikërisë, kodin Promo, e cila varion midis 10% dhe reduktimin e 50%.

Tags lirë në hotel Marina Palace!
lidhje

Pa pagesë pa tel në të gjithë hotelin Marina Palace (duke përfshirë dhoma)

Sunbeds lirë dhe pishinë dhe në plazh cadra e Marina Hotel Palace Yasmine Hammamet.

Free Parking në dispozicion në faqen e internetit dhe Privest (pa ndonjë Rservation paraprak).

Shërbimet dhe pajisjet e Marina Hotel Palace

Restoranti kryesor (bufe), bar relaksim, pritja e hapur 24h/24, Terrace, Non-Smoking Rooms, Family Rooms, 5 ashensorët, regjistrimi dhe rregullimi të shpejtë, të sigurt, ngrohjes, Storage Bagazhi Dyqanet në hotel, plazh privat, Casa Marina (map) restorant, bar-rostiçeri

Rrethinat e Marina Hotel Palace Tunizi Yasmine Hammamet

Marina Marina Yasmine Hammamet Tunizi: 50 metra

Medina dhe Carthage Toka, Yasmine Hammamet Tunizi: 500 metra

Plazhi privat i Pallatit Marina hotelit: 350 metra

Enfidha Hammamet International Airport (IATA: NBE): 35 Km

Aeroporti Ndërkombëtar i-Tunis Carthage (IATA kodi): 77 Km

Marina Palace ofron transferta nga aroportEnfidha ouTunis Carthage
Çmimi: 90 dinarë (45 euro) çdo mënyrë
Ju lutemi të na kontaktoni: Email: contact@marinapalace.info ouTlphone: (00216) 72244748

Ushqime dhe Pije
Strehimi i vogël drekë: Strehimi drekë kontinentale
Gjysma bordit: Akomodimi drekë Mëngjesi dollap kontinentale DNER
Bordi i plotë: Akomodimi Mëngjesi drekë drekë DNER
Të gjithë përfshirëse (Allinclusive) Strehimi DNER Small Drinks drekë drekë (Bar Allin & restorant kryesor)

rezervim

Dhomë Standard

Televizion, telefon, ajer te kondicionuar, ngrohje, dush, bathrobe. Tualetin dhe WiFi janë të lirë.

Dhomë konferencash me 200 ulëse dhe dhomë për 30 persona komisioneve Fell WiFi falas.

Marina Pallati Video

Youtube bukur Vido i Pallatit Marina hotelit.

Plazh privat

Plazh privat me loungers dhe cadra lirë 350 metra nga Pallati Marina hotelit.

Pishinë

Pool chauffetoute vit

Fasada e Pallatit Marina hotelit

Pritja me bukuri të veçantë i jep këtë atmosferë të bukur unitune ngrohtë si në qoftë se ajo ishte në shtëpi.

Extrieure pishinë dhe një pishinë për fëmijë permettantde kaloni një pushim romantike dhe bukuri të madhe.

Junior Suite

Kjo suitë ka një zonë të ulur me WiFi të lirë dhe 40 m.
shih fotot më shumë

Copyright © 2013 Hotel Hammamet marina palace™. Powered by marinahotels.tn